HAKKIMIZDA

İş dünyasının kalbi olan bir çok firmanın bulunduğu Kazan Sarayda mükemmel bir tasarım ve yenilikçi vizyonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:380 G1-G2-G3 Saray-Kazan adresinde Saray Park Hotel olarak hizmet vermekteyiz. Misafirlerimize butik otel rahatlığını ve iş hayatının gerektirdiği hizmet çeşitliliğini bir arada sunuyor. Standart, Deluxe ve Suit odalarıyla tüm istek ve ihtiyaçlarınıza gerekli çözümleri sunan otelimiz de odalarımızın konsepti, sizin rahatlığınız için özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarımızda evinizde gibi hissetmeniz için 7 Gün 24 Saat Sıcak Su, TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Çay-Kahve için Kattle vb. bir çok ayrıntı düşünülmüştür.

Otelimiz iş dünyasına yakın bölgede bulunması sebebi ile erken saatlerde başlayan açık büfe kahvaltı imkanlarımız ile evinizden işinize gider gibi rahat edebileceğiniz tüm olanakları sunmaktadır.

Son teknolojiyle donatılmış odalarımızda sizlere konforlu bir ortam sağlayarak güne dinç başlamanız için gerekli tüm detayları düşünmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. “Saray Park Hotel”

Translate »